K nastavení a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Prohlížením webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies

Služby

Konzultace, školení a podpora

Správný podnikový softwarový systém může dodat lepší produkty rychleji, udržet náklady a konkurenceschopnost. Systémem to ale nekončí. Pro zajištění optimálního výkonu je nutné partnerství ve spojení s kvalitními konzultacemi, podporou a školením.

Maximální výtěžnost investice

Služby od Minervy pracují na zajištění optimální návratnosti softwarových investic

  • Konzultace od Minervy:
    Poskytují oborové znalosti, ověřené nejlepší postupy a bezkonkurenční implementační schopnosti, které zajistí nasazení podle časového plánu, optimální návratnost investic a maximální dlouhodobé výhody z řešení.
  • Školení od Minervy:
    Nabízí komplexní sortiment nejmodernějších výukových služeb, které zajistí, aby IT profesionálové, koncoví uživatelé a vedoucí měli znalosti, které potřebují k tomu, aby transformovali softwarové investice na vyšší produktivitu a ziskovost.
  • Podpora od Minervy:
    Cílem mezinárodního týmu odborníků na řešení a technologie, je napomáhat plynulému chodu podnikových aplikací. Rychlé řešení problémů je dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu prostřednictvím našeho zákaznického centra Service Desk.