K nastavení a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Prohlížením webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies

Produktová řešení

Zkušenosti s výrobou a důraz na průmyslové odvětví

Společnost Minerva se orientuje na dodávání řešení postavená na ERP systému QAD, která řeší potřeby podniků ve vybraných průmyslových odvětví. K těmto odvětvím patři automobilový průmysl, strojírenství a elektrotechnika, potravinářství a nápojový průmysl, spotřební zboží, farmacie a zdravotnické zařízení. Minerva definuje produkty a služby řešící specifické potřeby zákazníků těchto průmyslových oborů pomocí spolupráce s předními globálními výrobci.


Toto zaměření na konkrétní obory umožňuje Minervě dodávat řešení přesně přizpůsobená potřebám výrobců v těchto oborech. Například v automobilovém průmyslu se Minerva soustředí na řešení potřeb dodavatelů automobilového průmyslu, které řeší specializované potřeby, např. In-Line Vehicle Sequencing (ILVS) s produktem pro přesné skladové zásoby pro výrobu (Just-in-Time Sequencing (JIT/S)).


Výsledkem pozornosti, kterou společnost Minerva věnuje specifickým požadavkům trhu malého a středního podnikání je sada řešení, která řeší potřeby zákazníků přesněji než širší, obecné aplikace.