K nastavení a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Prohlížením webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies

Certifikáty

Certifikát Bonitní podnik

Minerva Slovensko, a.s. získala prestižní ohodnocení Bonitní podnik. Bonitní model je nástroj pro porovnávání bonity podniků v rámci celé Slovenské republiky a umožňuje detailnější diferenciaci v hodnocení, což výrazně přispívá k rozlišení výšky kreditního rizika mezi jednotlivými hodnocenými podniky. Má přesnou a systémovou metodiku zohledňující všechny relevantní faktory ovlivňující bonitu podniku, která je ověřovaná na základě indexů a to v průběhu času a pro jednotlivé segmenty trhu.

Certifikát si můžete prohlédnout zde

Certifikát Bonitný podnik Pečať bonity

 

Certifikát Registru solventních firem

Minerva Česká republika, a.s. získala certifikát, který vydal certifikační orgán provádějící certifikaci a kontrolu plnění podmínek registru solventních firem CREDITINFO CZECH REPUBLIC. Minerva ČR nemá závazky déle než 30 dnů po lhůtě splatnosti a nemá žádné registrované dluhy. Certifikát si můžete prohlédnout zde .

Weblogo

 

Certifikát Mezinárodního hodnocení AA, A

Minerva Česká republika získala v ratingovém hodnocení ocenění s označením AA. Ocenění mohou získat pouze ty společnosti, které splňují přísná ekonomická kritéria a podmínky certifikace. Podmiňujícími kritérii je zaručena exkluzivita těch společností, které mohou certifikát získat a potvrdit jím svou pozici na trhu. Na certifikát s hodnocením A až AA dosáhne pouze 0,6 % subjektů působících v České republice, prestižní hodnocení AA může získat jen 0,3 % nejkvalitnějších společností.

Více najdete pod ikonou certifikátu.
Weblogo

 

Minerva se stala IBM Member Business Partner 2013. Certifikát si můžete prohlédnout zde.